NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA

Výsledky 18. ročníka súťaže
NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2010


Porota udelila ocenenia v týchto kategóriách:



A. Nástenné viaclistové


A1 Firemné fotografické


1. Národná banka Slovenska, Drevené skvosty architektúry
2. Slovenská legálna metrológia, Živá metrológia
3. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Malá železnica s veľkým čarom


A2 Firemné reprodukcie umeleckých diel


Kategória nebola obsadená


A3 Autorské


1. Filip Kulisev, Amazing Planet
2. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Adolf Zika WOMAN 2010
3. Igor Boháč, Remeslá našich otcov a mám

Mimoriadne ocenenie za kreativitu bolo udelené agentúre ENTERPRISE, spol. s r.o., za dielo Kalendár 2010

Mimoriadne ocenenie za netradičné technologické spracovanie bolo udelené autorovi Jozefovi Čvikotovi za kalendár Plynutie času


A4 Regióny


1. Prešovský samosprávny kraj, Sedem divov Prešovského kraja
2. Chabad Slovensko, o.z. Hebrejský rok 5770
3. Cena nebola udelená


A5 Mestá


1. Mesto Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves 2010
2. Mesto Šaľa, Reflexie mesta Šaľa
3. Mesto Malacky, Mesto Malacky 2010


A6 Obce


1. Obec Oravský Podzámok, Obecný kalendár
2. Obec Bernolákovo, Bernolákovo 2010, denne chodiť okolo
3. Obec Muráň, Obec Muráň


A7. Voľnopredajné fotografické


1. MiniM s.r.o, Magické Tatry, Marian Matta
2. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Jan Saudek 2010
3. Cena nebola udelená


A8 Voľnopredajné reprodukcie umeleckých diel


1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Alfons Mucha 2010, Slovanská epopej
2. MiniM s.r.o, Illusions-Pavel Berger (akty-kresby)
3. Cena nebola udelená


B. Nástenné jednolistové plagáty


1. GUPRESS, Ľudové kroje na Slovensku 2010
2. Mesto Nitra, Nitra 2010
3. Obec Štrba, Štrba


C. Stolové


1. Filip Kulisev, Amazing Planet
2. Spolok sv. Vojtecha – VOJTECH spol. s r.o., Svätovojtešský katolícky kalendár 2010
3. Obec Veľké Leváre, Veľké Leváre 2010


ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH DO SÚŤAŽE NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2010


A. Nástenné viaclistové


A1 Firemné fotografické


1. Národná banka Slovenska, Drevené skvosty architektúry
2. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Malá železnica s veľkým čarom
3. ARCHUS architektonický ateliér Ing.arch. Jozef Frtús, Kalvárska hora Banská Bystrica
4. MONDI SCP, a.s., Krajina ktorú si vážime
5. Slovenská ústredná hvezdáreň, Astronomický kalendár 2010
6. Slovenská legálna metrológia, Živá metrológia
7. Bc. Ľudovít Horváth Autoobrana klub, PAWTO Slovakia, Autodefence Wing Tchun 2010
8. Vami – Ing. Milan Valocka, SLOVAK FOOD


A2 Firemné reprodukcie umeleckých diel


Kategória nebola obsadená


A3 Autorské


1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Adolf Zika WOMAN 2010
2. Mgr. art. Marek Ryboň, Prezentácia identity
3. Ing. Jaroslav Horečný, Slovensko – Štyri ročné obdobia
4. Eduard Genserek, Divadlo Z Pasáže
5. Jozef Čvikota, Plynutie času
6. Igor Boháč, Tajomstvá podzemia
7. Igor Boháč, Remeslá našich otcov a mám
8. Igor Boháč, Africké Safari
9. ENTERPRISE, spol. s r.o., Kalendár 2010
10. Filip Kulisev, Amazing Planet


A4 Regióny


1. Chabad Slovensko, o.z., Hebrejský rok 5770
2. Prešovský samosprávny kraj, Sedem divov Prešovského kraja


A5 Mestá


1. Mesto Trenčín, Naše mesto
2. Mesto Malacky, Mesto Malacky 2010
3. Mesto Šaľa, Reflexie mesta Šaľa
4. Mesto Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves 2010


A6 Obce


1. Obec Muráň, Obec Muráň
2. Obec Seňa, Rozmarín – Seňa 2010, Rozmaring – Abaújszina 2010
3. Obec Bernolákovo, Bernolákovo 2010 denne chodiť okolo
4. Obec Valaliky, Valalická krojovaná svadba
5. Obec Oravský Podzámok, Obecný kalendár
6. Mestská časť Košice – Poľov, Z Poľovských kuchýň
7. Obec Hrašovík, Naša škola


A7. Voľnopredajné fotografické


1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Jan Saudek 2010
2. MiniM s.r.o, Magické Tatry Marian Matta


A8 Voľnopredajné reprodukcie umeleckých diel


1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Alfons Mucha 2010, Slovanská epopej
2. MiniM s.r.o, Illusions-Pavel Berger(akty-kresby)


B. Nástenné jednolistové plagáty


1. GUPRESS, Ľudové kroje na Slovensku 2010
2. Obec Štrba, Štrba
3. Mesto Nitra, Nitra 2010
4. FOMI s.r.o, Oščadnica
5. FOMI s.r.o, Dobrovoľný hasičský zbor Raková
6. FOMI s.r.o, Dobrovoľný hasičský zbor Čachtice
7. Mesto Prievidza – Mestská polícia, Mestská polícia Prievidza


C. Stolové


1. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Kalendár ŽSR 2010
2. Obec Madunice, Madunice 2010
3. Základná umelecká škola Svit, Naše slniečka II.
4. Spolok sv. Vojtecha – VOJTECH spol. s r.o., Svätovojtešský katolícky kalendár 2010
5. Igor Boháč, Vo víne je pravda
6. Mesto Dolný Kubín, Dolný Kubín
7. Tlačiareň Neoprint Plus, s.r.o., Rybársky kalendár 2010
8. Regionálne združenie obcí, Tak si tu žijeme...
9. Obec Veľké Leváre, Veľké Leváre 2010
10. Filip Kulisev, Amazing Planet
11. Obec Haniska, Haniska a hanišťania 2010 alebo Takto si tu žijeme